Medilip s.r.o.: +420 723 583 343 | +420 733 516 067

REFERENCE

Nadělte si – Štíhlost!

V ženském světě jsou různé ideály. Ale jedním z největších poslední doby je – štíhlost. Jindy, ba ještě před několika lety, se tomu říkalo hubenost, nad kterou se kdekdo otřásl…
Časopis Marie Claire, prosinec 2008 

[PDF, 10.6MB]

Tumescentní lipoukce

Tumescentní lipoukce je moderní metoda trvalého odstranění podkožního tuku z problémových partiína těle, kde je nelze odstranit dietou ani cvičením.
Časopis Dieta, září 2008 

[PDF, 9.1MB]

Tumescentní lipoukce

Tumescentní lipoukce je moderní metoda trvalého odstranění podkožního tuku z problémových partiína těle, kde je nelze odstranit dietou ani cvičením.
Časopis Dieta, srpen 2008 

[PDF, 9.3MB]

Nebojte se být ještě krásnější

Liposukce si našla cestičku k lidem teprve v posledních dvaceti letech. Dnes je běžnou součástí sebezdokonalování.
Časopis Story, březen 2008 

[PDF, 12.3MB]

Zbavte své tělo sádla

Představa, že máme postavu obalenou tímto sádlem, není hezká. Cvičení a úprava jídelníčku jsou zaručenou cestou jak se ho zbavit, ale nabízí se ještě jedna pomoc. Pro zeštihlující úpravy se hodí metoda zvaná liposukce.
Vlasta, duben 2008 

[PDF, 876KB]

Když ztracené štěstí vrátí operace

MUDr. Jaroslava Kačírková, dlouhá léta byla vedoucí lékařkou ORL Nemocnice na Homolce, kde léčila i onkologické a jinak těžce nemocné pacienty. Dnes vede liposukční centrum Medilip v Praze 4 „štěstí“ navrací lidem úplně jinak.
Časopis Moje Psychologie, duben 2008 

[PDF, 809KB]

Mám velká prsa

Kdyby měly být všechny existující důvody manželských problémů sepsány v knihu, počtem stránek by předčila Jiráskovo Temno, Feuchtwangerův Úspěch, ba i Brehmovy svazky z říše zvířat. Vezměte si kupříkladu následující trápení manželů Lutovských…
Časopis Sedm, duben 2008 

[PDF, 680KB]

Vždycky jsem chtěla být doktorkou

Odmalička jsem byla macík. Babička s oblibou říkala: „Jen jez, co sníš, to ti neznárodní,“ a podle toho mě rozmazlovala.
Časopis Překvapení, prosinec 2007 

[PDF, 785KB]

Liposukce mi vrátila sebevědomí

Nikdy jsem neměla problém s váhou. Naopak, postava bývala moje chlouba. S druhým těhotenstvím se mi však změnila k nepoznání. Stejně jako celý můj život.
Časopis Květy, 49/2007 

[PDF, 775KB]

Tělo bez bochánků

Přestože tématu se v estetice věnujeme dost často, patří stále k nejčastějším dotazům našich čtenářek. Proto jsme oslovili MUDr. Jaroslavu Kačírkovou z kliniky Medicom VIP, která provedla už na 1500 těchto zákroků, aby nám na nejčastější dotazy odpověděla.
Časopis Estetika, červen 2007 

[PDF, 616KB]

Muž si teď libuje

Kristýna Prokopová z Břas vyhrála soutěž Ringu o liposukci novou technologií. Tři měsíce po operaci je spokojená a nemůže si zákrok vynachválit.
Časopis Ring, duben 2006 

[PDF, 528KB]

Markéta se zmenšuje

Markétě samotné se na sobě nejvíc líbí oči a nejmíň zadek. V obou případech prokazuje, že má docela dobrý vkus a je chvályhodné, že se po nepřetržitém několika měsíčním přejídání v domě Big Brothera rozhodla se svým nedostatkem rozloučit.
Časopis Story, leden 2006 

[PDF, 565KB]

Velká proměna s dietou

Seriál krása za půl milionu pokračuje! Vítězka konkurzu, slečna Olga, má za sebou již dvě liposukce. Opět Vám přinásíme fotoreportáž o tom, co se tentokrát dělo přímo na sále a chvíli před zákrokem v posilovně, kde Olga trénuje své svaly.
Časopis Dieta, listopad 2005 

[PDF, 743KB]

Velká proměna s dietou

Proměna vítězky konkurzu časopisu DIETA Krása za půl miliónu v přímém přenosu pokračuje. Krok za krokem sledujte, jak dosáhnout ideální postavy.
Časopis Dieta, říjen 2005 

[PDF, 737KB]